WORKSHOPLAR- 12 EKİM

Yaratıcı endüstrinin farklı disiplinlerinden workshoplar ve konuşmalar 12 Ekim'de Kristal Elma Festivali’nde! * Bir kişi bir yalnızca bir workshop'a katılabilir. * Bir ajanstan / kurumdan toplu katılım maksimum 5 kişi olabilir.

Workshop: Product + Service Design Innovation, 10:00-14:00 @ ATÖLYE

R/GA, Zoha Zoya & Çağrı Yurtbaşı & Kemal Kamiloğlu In Product + Service Design workshop, you will learn R/GA’s ‘Connected Design’ approach that has been applied to award-winning products and services for some of the world’s most famous brands. devamını oku Kontenjan dolmuştur.

Workshop: Dünyada Ödül Kazandıran Trendler, 10:00-11:00 @ 4. Kat

Bigumigu, Yalçın Pembecioğlu Son yıllarda ödül kazanan ve ses getirmiş yaratıcı işleri masaya yatırıp hangi trendleri doğru zamanda yakaladıklarını inceliyoruz. devamını oku Kontenjan dolmuştur.

Workshop: Fotoğrafın Sırları, 10:00-12:00 @ Leica Academy

Leica Academy, Murat Gür Her bilgi seviyesindeki fotoğraf meraklısına, kullanılan makinadan bağımsız, dikkat çekici ve sıradışı fotoğraf çekmenin ip uçlarının verildiği, pratik ağırlıklı bir eğitimdir. devamını oku Kontenjan dolmuştur.

Workshop: Selfie Çağında Fotoğrafçılık, 13:00-15:30 @ Leica Academy

Leica Academy, Cem Aydın Fotoğraflarınızda hikaye anlatımını tamamen geliştirmeye yardımcı olacak ve onları son yıllarda sosyal medyayı dolup taşıran ‘anlık görüntü’ yığınlarından ayrılmasını sağlayacak bilgi ve araçları öğrenmeye hazır mısınız? devamını oku Kontenjan dolmuştur.

Konuşma: Türkiye’deki Effie Ödüllü Televizyon Reklamlarının 10 Yıllık Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Karnesi @ 4. Kat

RVD Reklamda Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Platformu adına Ezgi Tokman (Unilever), Dr. Öğretim Üyesi Gül Şener (BAU Reklamcılık) Türkiye’deki Effie Ödüllü Televizyon Reklamlarının 10 Yıllık Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Karnesi: Geçmişin Gösterdikleri, Bugünün Gerçekleri, Geleceğin Potansiyeli Türkiye reklam sektörü olarak dünyanın neresindeyiz? Toplumsal cinsiyet konusuna daha çoğulcu bakan nesiller için reklam ekranını ne tür kadınlık ve erkeklik temsillerine açmalıyız? devamını oku Kontenjan dolmuştur.

Konuşma: Yaratıcılığın Yeni Kodları @ 4. Kat

ERA Research & Consultancy, Elvan Oktar Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği yönetim kurulu üyeleri ile birlikte “Yaratıcılığın yeni kodları nedir?” sorusunun cevaplarını aradığımız araştırmanın sonuçlarını ilk kez paylaşacağız. devamını oku Kontenjan dolmuştur.